Tangled

24. června 2011 v 15:41 | Katie* |  Filmové recenze

Pohádka začíná typickým Bylo nebylo v jedné věži žila jedna...Pohádek na téma Zlatovláska už bylo natočeno hodně a tak to trochu působí jako neotřelé klišé.Ovšem tohle je první Zlatovláska,která je vytvořena jako kreslená pohádka.Já ji viděla v AJ,takže jsem místo oslovení Zlatovláska neustále slyšela Rapunzel.

V typické pohádce od Disneyho se objevovaly i písničky.Velké plus je,že písničky byly textově moc pěkné a ti co je nazpívali odvedli opravdu dobrý výkon - obzvláště se mi líbila písnička,kterou Zlatovláska zpívá na začátku a písnička kde zlá macecha zpívá Máma to ví nejlíp.
Příběh je komicky doplněn loupežníkem Flynnem Riderem z kterého se nakonec vyklube velmi sympatický muž Eugane.Dále tu máme koně Maximuse,který se částečně chová jako člověk/blázen/pes a chameleonka Pascala.U scén kde vystupovaly tyhle zvířecí postavičky jsem se vždycky nasmála.
Samozřejmě největším záporňákem byla zlá macecha.Vůbec se mi nelíbilo jak na Zlatovlásku řvala a nedovolila jí vyjít ven.Ale všichni tenhle příběh známe a tak víme že tohle k tomu prostě patří.
Závěr pohádky byl jednoznačně kouzelný.Líbilo se mi,jak tam představitel Eugana říká A po mnoha žádostí,žádostí a žádostí,jsem její žádost o ruku přijal.Eugane! No popravdě jsem to byl já,kdo ji požádal o ruku.Pohádka se mi opravdu líbila,ale protože už jsem tuhle pohádku viděla v tolika verzích a příběh je technicky vzato nezměněný,tak nepokládám za nutné zajít si na tuhle pohádku do kina.Samozřejmě,až bude pohádka na DVD taťka mi ji bude muset vypálit :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tyna* Tyna* | Web | 25. června 2011 v 13:06 | Reagovat

Je to moc super film :D :) ale takový no..:D prostě pohádka ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama