Za Svitu Měsíce - prolog

10. června 2011 v 12:59 | Katie* |  Na pokračování

Tak jo,tohle už není jednorázovka,ale povídka na pokračování.Na mém blogu sklidila velký úspěch tak doufám,že i vám,návštěvníkům girls-mag se bude moje povídka líbit.Začneme klasicky prologem - přeju hezké počtení :)
Stalo se to ještě v dobách, kdy existovalo pouze nebe a peklo. Tehdy byla země ještě bezvýznamnou součástí vesmíru. Nebyl na ni žádný život. Zemi sužovaly nekončící války mezi bytostmi démonickými a andělskými. Války trvaly několik-set let a skoro se zdálo, že budou nekonečné. Až do doby, kdy Bůh stvořil Lucifera a démoni Nyx.
V té době patřili za největší démony upíři. Bytosti tak kruté, že i samotné peklo mělo strach si je nějak rozhádat. Po několika prohraných bitvách se upíři rozhodli vytvořit si bytost, která zláká anděli na temnou stranu. Sehnali si hlínu a uplácali z ní ženu, která se svými křivkami vypadala jako nejkrásnější stvoření na světě. Když byli upíři se svým dílem spokojeni vyzvali démona, který nesl jméno Chaos aby Nyx probudil k životu. Chaos jí vdechl život noci. Její tělo bylo po zlidštění neodolatelné a její oči byly černé jako ta nejtemnější noc. Jejím údělem bylo pomoci démonům vyhrát a ovládnout celou říši nebeskou.
Lucifer byl Bohem jmenován jako nejvyšší anděl. Jenže Lucifer v sobě měl vždy něco temného a tak, když měl bojovat s démony, uprostřed bitvy přestal. Spatřil tu nejkrásnější ženu na světě. Lucifera tedy nebylo těžké dostat na svoji stranu.
"Pojď a společně ovládneme vše," řekla Nyx svůdným hlasem. Lucifer se nezmohl na víc, než jí podat ruku a nechat se jí odnést do pekla.
Od té doby začalo v bitvách vyhrávat peklo. Země byla pohlcena těly mrtvých andělů. Pár z nich se rozhodlo následovat Luciferova příkladu a přidali se k peklu. Lucifer s Nyx začali vytvářet novou armádu. Zkřížením anděla a upírské ženy vznikl úplně nový druh démonů. Démonů tak mocných, že i Bůh se začal opravdu bát o osud nebe.
A tak se rozhodl vytvořit Michaela. Anděla tak čistého, že i pohled na něj pekelné bytosti uvrhl do mrtvého světa. Nebeská stvoření začala opět vyhrávat a nové armádě archanděla Michaela se podařilo zcela vyhladit peklo a zbylé démony zadupat do země, kde si vytvořili podzemní říši. Lucifera Michael uvrhl k řece Styx, kde měl mučit stvoření, která umřela a za svého života dělala ty nejhorší činy. Nyx proměnil opět v pouhopouhou hliněnou pannu. Ale protože v ní byl život, dal jí Michael trest, že bude strážit všechny upíry a ony zlé křížence - nefili.
Nefilům udělil trest nejvyšší. Rozhodl, že budou každý den prožívat v mukách a utrpení za své činy a aby byl trest ještě horší Michael nakázal, že jejich život bude věčný.
S přibývajícími léty začalo být démonu čím dál tím míň a slavných kříženců nakonec zbylo jen pár. Bůh se nad nimi smiloval a dovolil jim po navršení tisíctého věku vzdát se života. Ale i přesto tu žilo pár kříženců, kteří se nehodlali svého osudu vzdát, protože věřili, že existuje i jiný způsob. A tak si vytvořili legendu o tom, že jednoho dne se zrodí člověk, který je z jejich krutých životů vysvobodí a promění je v lidské bytosti. Začalo se mezi nimi tradovat o osvoboditeli - zachránci. Onen člověk měl být potomkem Michaela, který jim udělil ten hrozný trest. Jenže s přibývajícími léty, kříženci přestali věřit, že je někdo zachrání. To, ale netušili, že zachránce už byl zrozen…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deese-joque deese-joque | Web | 10. června 2011 v 13:09 | Reagovat

to muez byt zajimavy :-)

2 forbidden-smile forbidden-smile | Web | 10. června 2011 v 18:42 | Reagovat

uáááááu!!!!ja iba čumím!!!no uau_____viac sa nezmôžem...vau!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama